Při pohledu do kalendáře byste měla zpozornět. Ano, vidíte dobře – zanedlouho tu budou Vánoce. Nechcete se stejně jako loni tlačit v obchodě se stovkami dalších lidí? Udělejte si čas a vyrazte za vánočními nákupy co nejdříve. Kam vyrazit? Ideálně do hlavního města, kde je největší koncentrace malých obchůdků i velkých obchodních domů. Upozorňujeme, že jeden den vám pravděpodobně stačit nebude. Máme pro vás proto inspiraci na místa, kam se vyplatí vyjet za nákupy a poradíme i s ubytováním. Věříme, že se vám to bude zamlouvat.

Kam v Praze za nákupy?

V Praze za posledních několik let vyrostla celá řada nákupních center. Mezi nejpopulárnější patří určitě Palladium. Jedná se o multifunkční komplex, který najdete na Náměstí republiky. Hned naproti je dnes již kultovní Kotva. Za návštěvu určitě stojí Nákupní a společenské centrum Arkády Pankrác, kde najdete desítky obchodů a potěší 3 hodiny parkování zdarma. Doporučujeme také Centrum Chodov (více o něm zde), které je co do počtu obchodů největším obchodním centrem v České republice. Nachází se hned u stanice metra Chodov. Praha, to nejsou jen nákupní centra. Spoustu zajímavých věcí seženete i na tržnicích. I celý den může zabrat návštěva tržnice SAPA, vaší pozornosti by neměla uniknout ani Holešovická tržnice.

prectisito.cz_hotelbelvedereprague_cz_01

Ubytování v centru za hubičku

Pokud se rozhodnete si nakupování užít a strávit v Praze minimálně 2 dny, měla byste se poohlédnout po ubytování v centru Prahy. Nemusíte nikde složitě hledat, to jsme udělali za vás. V široké nabídce hotelů jsme objevili jeden, kde je možné se ubytovat ve vysokém komfortu a současně za velmi příjemnou cenu. Je to 4* Hotel Belvedere Praha, který patří mezi nejlepší levné hotely v Praze, a to především díky nabídce moderně zařízených pokojů.

prectisito.cz_hotelbelvedereprague_cz_02

K dispozici je celkem 149 pokojů s vlastním sociálním zařízením. V hotelu se nachází restaurace, bar a všechny pokoje mají wi-fi internetové připojení. Belvedere hotel v Praze mimo jiné nabízí i cenově výhodné balíčky ubytování a slevy při rezervaci a platbě předem.

 

Comments are closed.