Přes veškeré moderní pokroky stále máme ve společnosti zakořeněno obrovské množství různých stereotypů. Však to znáte sami. Mezi nejoblíbenější z nich patří například to, že ženy nedokážou řídit. Nebo přinejmenším stejně dobře jako muži. Je to samozřejmě nesmysl! Ať už muž či žena, oba dva se dokáží naučit skvěle řídit. Jediné, na čem záleží, je zkušenost, která se získá časem, a dobrý lektor.

S tím druhým může být trochu potíž. Ženy (a samozřejmě není to jen doménou žen) se často už takhle obávají jít do autoškoly. O to horším zážitkem to pak je, když jsou lektoři v autoškole nevrlí, mrzutí a někdy i choleričtí. Z autoškoly se takovým způsobem pak může stát peklo.

Přesně to je důvod, proč by se při výběru autoškoly měl brát velký ohled na názory jiných, kteří si autoškolou již prošli. Je jich přirozeně velké množství, nicméně King patří mezi autoškoly v Praze, kteří si svým lidským a přátelským přístupem získali velikou oblibu. Jakmile jednou zkusíte, uvidíte na vlastní kůži, že nebylo vůbec čeho se bát. Budete pak naopak šťastní, že jste překonali prvotní zábrany, a naučili se něco nového.

Comments are closed.