kočárky pro panenkySnad každá z nás si v dětství hrála na maminku. Pečovat o někoho je v našich povahách zakořeněno přímo geneticky. Máte-li doma malou dceru, jistě jste již zjistily, že nejoblíbenější hračkou je panenka. Sama si ještě nyní dokážu dobře vybavit nadšení z nové panenky pod vánočním stromečkem či k narozeninám. Čím realističtější, tím byl zážitek z hraní intenzivnější. Za mých dětských let naštěstí již panenky vypadaly jako podařené kopie miminek, které dokázaly samy mluvit nebo čůrat.
Dnešní panenky jsou ale hotovým mistrovským dílem. Ať už mluvíme o barbínách, postavičkách zvířátek, nebo miminkách, všechny jsou dokonale propracované a mnohdy oplývají i zajímavými funkcemi. Každá holčička si však vybere mezi všemi tu svou NEJ. Většinou to nebývá ani nejhezčí, ani nejkvalitnější panenka. Srdce si vybere samo. A jakmile se tak stane, počítejte s tím, že vás zmiňovaná panenka bude všude doprovázet. Jdete s dcerkou nakoupit? Panenka musí s vámi! Při koupání je panenka rovněž hlavní aktérkou, stejně jako u stolování, oblékání, uklízení… Pokračovat můžeme do nekonečna. Boj proti panence je předem ztracený, a proto nezbývá, než se ji naučit chápat jako součást rodiny.

Panenka všude s vámi

Dokonale zpracované však nejsou jen samotné panenky. Výrobci hraček nabízí všemožné doplňky, se kterými je hra ještě zábavnější a realističtější. K základní výbavičce miminka je kočárek a jinak tomu není ani u panenek. Moderní dětské kočárky pro panenky jsou propracovanou miniaturou, která svými funkcemi splňuje požadavky na reálný kočárek. Kočárek pro panenky disponuje regulovatelnou zádovou opěrkou, hlubokou vaničku i sportovní sedačkou. Rovněž cestovní taška, nákupní koš a další doplňky jsou samozřejmostí. Jsou také snadno složitelné, což usnadňuje jejich uskladnění. Takto vyšperkovaný kočárek jistě sklidí obrovské ovace jako dárek k narozeninám.

Comments are closed.