Nosíte ráda sukně nebo šaty, ale nevíte si rady s optimální délkou pro svou postavu? Pořád se vám zdá, že to jaksi není ono? Poradíme vám.

Někdy může být skutečně obtížné vybrat správnou délku šatů nebo sukně, abyste v ní vypadaly opravdu krásně a slušivě Přitom platí pár jednoduchých pravidel, kterých se můžete držet a budete vypadat vždycky úžasně.

Pokud máte krásné štíhlé nohy jako laňka, máte vyhráno. Můžete si totiž dovolit klidně kombinaci krátké sukně s nízkými botkami a budete vypadat dokonale. Většina žen ovšem takové štěstí nemá. Pokud se domníváte, že se se svýma nohama příliš chlubit nemůžete, zvolte raději sukni pod kolena, která zakryje případné nedostatky a přitom bude ukazovat jen spodní část nohou. V kombinaci s lodičkami nebo sandály na podpatku vytvoříte velmi dobrou linii. Sukně pod kolena vypadají elegantně a dělají moc pěknou postavu. Krátkou sukni můžete zvolit v případě, že ji zkombinujete s kozačkami, takže nejspíš v jarních a podzimních měsících, eventuálně v zimě, kdy je ovšem potřeba dávat pozor na podchlazení. Naopak delší sukně a kozačky už tak dobře nevypadá. Dlouhá sukně může být kombinována s kozačkami nebo v létě s nízkými botami bez podpatků. Většina dlouhých sukní má totiž špatnou délku a jakmile k nim vezmete podpatky ještě se zkrátí na jakousi neurčitou a neslušivou délku, takže buď rovnou podrážku a zachovat sukni co největší délku nebo kozačky klidně na podpatku, což je pak kombinace, která vypadá módně.

Comments are closed.