těhotenská móda

Těhotenství se právem nazývá požehnaným stavem. Ženám dodává na kráse i kouzlu. Nastávající mateřství však dokáže každou z nás nemile potrápit nabytými kily. Přibývání na váze se bohužel žádná těhotná žena zcela nevyhne. Váhový nárůst je u každé rozdílný. Ty šťastnější během těhotenství přiberou jen 6-7 kilo a z porodnice odcházejí ještě štíhlejší než před otěhotněním. Jiné takové štěstí nemají. Jejich tělo se zkrátka se změnou vyrovnává po svém. A tak není výjimkou, že ručička váhy ukazuje i 20 kilogramů nahoře, někdy i více. Stres z váhy však rozhodně neprospěje ani nastávající mamince, ani dítěti. K normálu se můžete rychle vrátit brzy po porodu. Otázkou tedy zůstává, jak těhotenská kila dočasně co nejlépe zamaskovat.

Těhotenská móda až do velikosti 6XL

Výrobci oblečení pro těhotné pamatují i na plnější dámy. K dostání jsou kalhoty, šaty i svršky ve velikostech až do 6XL. Snad největší potíž nastává právě při výběru kalhot ve větší velikosti. Obchodní řetězce se zaměřují na konfekční velikosti S-XL. Šaty, tuniky a trička ještě nejsou takovým problémem, ale shánění kalhoty je pravý boj. Pokud nemáte štěstí v kamenných obchodech, vyzkoušejte nákup na internetu. Výběru se nemusíte bát. Ke správnému výběru postačí jen krejčovský metr. Prodejci uvádí základní rozměry a jistě budou ochotní na požádání přeměřit i další parametry. Na výběr jsou rifle, manšestrové kalhoty i sportovní, látkové kalhoty.
Těhotenská móda ve větších velikostech rozhodně nemusí být jen nudnou, omšelou klasikou. V nabídce shledáme i zajímavé, postavě lichotící střihy, které dobře sednou a navíc poskytují kýžené pohodlí. Samozřejmostí je našitý pružný pás na bříško, který nijak nestiská a miminko udržuje v teple.

Comments are closed.